Webov├ę str├ínky na mieru

Tvorba web stránok wordpress

Pre tvorbu web str├ínok vyu┼ż├şvam nov├ę funkcie, technol├│gie a grafick├ę prvky. V─Ćaka tomu viem vytvori┼ą modern├║ a responz├şvnu webov├║ str├ínku ktor├í bude sp─║┼ła┼ą vetky va┼íe potreby.

Tvorba web stránok wordpress

Ponuka slu┼żieb

Vybra┼ą si m├┤┼żete z nieko─żk├Żch slu┼żieb. ─îi u┼ż potrebujete pom├┤c┼ą s tvorbou webovej str├ínky, jej SEO optimaliz├íciou, PPC reklamou ─Źi grafick├Żmi slu┼żbami.

seo optimalizácia

SEO optimaliz├ícia pre vyh─żad├íva─Źe

Nikto na v├í┼í web nechod├ş? Mo┼żno potrebujete SEO optimaliz├íciu

tvorba web stránok

Tvorba web stránok
na mieru

Tvorba kvalitn├Żch firemn├Żch webov├Żch str├ínok a eshopov s oh─żadom na SEO .

dalsie sluzby

Ostatn├ę slu┼żby

Tvorba PPC reklamy, tvorba grafiky a ove─ża viac.

homeone img 3

Máte vytvorenú webstránku ale nikto ju nenavštevuje?

Probl├ęm m├┤┼że by┼ą pr├íve v zle vyplnenej alebo neexistuj├║cej SEO optimaliz├íci├ş pre vyh─żad├íva─Źe. Po─Ćme sa na va┼íu str├ínku pozrie┼ą bli┼ż┼íie.

Tvorba web stránok wordpress

Kvalitná webová stránka je základ

Pri tvorbe web str├ínok sa v┼żdy sna┼ż├şm aby bol z├íkazn├şk maxim├ílne spokojn├Ż a aby v├Żsledn├Ż projekt d├íval zmyse─ż pre jeho podnikate─żsk├Ż z├ímer.

Pomer cena/v├Żkon

V─Ćaka nadobudnut├Żm sk├║senostiam V├ím viem zaru─Źi┼ą profesion├ílnu webov├║ str├ínku za tak povediac ─żudov├ę peniaze.

WordPress

WordPress predstavuje najroz┼í├şrenej┼í├ş a z├írove┼ł najjednoduch┼íie spravovate─żn├Ż redak─Źn├Ż syst├ęm na svete.

SEO optimalizácia

Pri tvorbe webovej str├ínky v┼żdy mysl├şm aj na SEO, teda optimaliz├íciu pre vyh─żad├íva─Źe.

Najnovšie trendy v UX/UI

Pri tvorbe webov├Żch str├ínok pou┼ż├şvam modern├Ż a nad─Źasov├Ż dizajn, ktor├Ż z├írove┼ł sp─║┼ła v┼íetky krit├ęri├í z h─żadiska u┼ż├şvate─żsk├Żch sk├║senost├ş.

Vlastn├Ż dizajn

Po─Źet ├║prav po─Źas tvorby webovej str├ínky nie je obmedzen├Ż a preto vyhoviem ka┼żdej ┼żiadosti o ├║pravu (v r├ímci dohodnut├ęho projektu) bez zmeny ceny.

┼Żiadne skyt├ę poplatky

Po─Źas tvorby webovej str├ínky sa nemus├şte b├í┼ą ┼że by ste zaplatili viac ako sme sa dopredu dohodli.

Tvorba web stránok wordpress

Ako postupujem pri tvorbe web stránok?

Ka┼żd├Ż projekt sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą ale nasledovn├Żmi krokmi si mus├ş prejs┼ą ka┼żd├Ż

homeone img 15

Kontaktovanie

Po vyplnen├ş kontaktn├ęho formul├íra sa spolo─Źne pozrieme na Va┼íu po┼żiadavku┬á a dohodneme sa na ┼ípecifik├ích projektu a na cene. Ofici├ílne za─Ź├şname!

homeone img 16

Tvorba web stránky

Po─Źas celej tvorby webovej str├ínky budete ma┼ą k str├ínke pr├şstup a budete m├┤c┼ą jej dizajn ─Źi funk─Źnos┼ą kedyko─żvek pripomienkova┼ą.

Tvorba webovej stránky

Po─Źas celej tvorby webovej str├ínky budete ma┼ą k str├ínke pr├şstup a budete m├┤c┼ą jej dizajn ─Źi funk─Źnos┼ą kedyko─żvek pripomienkova┼ą.

homeone img 16
homeone img 17

Odovzdanie webovej stránky

Pri finaliz├íci├ş sa pozrieme spolo─Źne na fin├ílnu podobou str├ínky, presuniem web z testovacej dom├ęny na Va┼íu live dom├ęnu. Web str├ínka┬ása t├Żmto krokom st├íva funk─Źn├í!

homeone img 4

MINI WEB

299

─îo za t├║to cenu dostanem?

 • Grafick├Ż n├ívrh
 • Web do 5 podstr├ínok
 • Responz├şvny dizajn
 • Administr├ícia
 • Z├íkladn├ę ON PAGE SEO
Mám záujem
Populárne

SEO WEB

599

─îo za t├║to cenu dostanem?

 • Grafick├Ż n├ívrh
 • Web do 15 podstr├ínok
 • Responz├şvny dizajn
 • Administr├ícia
 • Z├íkladn├ę ON PAGE SEO
Mám záujem

MEGA WEB

999

─îo za t├║to cenu dostanem?

 • Grafick├Ż n├ívrh
 • Web do Ôł× podstr├ínok
 • Responz├şvny dizajn
 • Administr├ícia
 • Z├íkladn├ę ON PAGE SEO
Mám záujem

Tvorba web stránok wordpress

─Źast├ę ot├ízky

Cena webovej str├ínky z├ívis├ş od rozsahu a prevedenia. Z├íkladn├Ż mini web za─Ź├şna od 299ÔéČ. Potom ide cena vy┼í┼íie v z├ívislosti od unik├ítnych po┼żiadaviek klienta. Samozrejme si rozpo─Źet dohodneme vopred na z├íklade va┼íich po┼żiadaviek na funk─Źnos┼ą webu a grafick├ę spracovanie. Detaily cien si m├┤┼żete pozrie┼ą na podstr├ínkach: tvorba web str├ínok, tvorba eshopu

Tvorba webovej str├ínky z├íle┼ż├ş od ve─żkosti projetu. Tie najjednoduch┼íie projekty sa pohybuj├║ v ─Źasovom horizonte 7 dn├ş. V├Ą─Ź┼íie projekty ako eshop sa v├Ą─Ź┼íinou daj├║ stihn├║┼ą do 30 dn├ş.

Po dohodnut├ş cel├ęho projektu a n├íslednom nacenen├ş sa zaplat├ş z├íloha. Po dokon─Źen├ş projektu a n├íslednom preveden├ş web str├ínky do prev├ídzky sa dopl├íca zvy┼íok sumy.

Samozrejme je to mo┼żn├ę. na webov├ę str├ínky V├ím bude mo┼żn├ę nahliadnu┼ą u┼ż od prv├ęho momentu za─Źatia projektu.

├üno. In├ę webov├ę str├ínky┬á ani nerob├şm. Webov├ę technol├│gie sa vyv├şjaj├║ ve─żmi r├Żchlym tempom. St├íle viac ─żud├ş si zobrazuje webov├ę str├ínky na mobiloch, tabletoch, inteligentn├Żch hodink├ích a podobne. Preto rob├şm ka┼żd├Ż web tak, aby spr├ívne fungoval na ka┼żdom zariaden├ş.

┼átatistiky n├ív┼ítevnosti s├║ ve─żmi d├┤le┼żit├ę a pom├íhaj├║ pos├║va┼ą web ─Ćalej rozv├şja┼ą. Na webov├║ str├ínku nasad├şm webov├Ż n├ístroj Google Analytics, ktor├Ż umo┼ż┼łuje zbiera┼ą a sledova┼ą d├íta o n├ív┼ítev├ích a n├ív┼ítevn├şkoch va┼íj str├ínky.

├üno. SEO optimaliz├ícia zah┼Ľ┼ła kvalitn├Ż k├│d, optimalizovan├║ ┼ítrukt├║ru obsahu, r├Żchlos┼ą na─Ź├ştavania, responz├şvny web, k─ż├║─Źov├ę slov├í a popisy str├ínok. Jednoducho ako to vyh─żad├íva─Źe maj├║ radi.

M├íte z├íujem o moje slu┼żby?

Nev├íhajte a nap├ş┼íteÔÇő

Cenov├║ ponuku na webov├║ str├ínku ─Źi na E-shop V├ím vytvor├şm na mieru presne pod─ża va┼íich po┼żiadaviek, a to nez├ív├Ązne.

pricing img 1
pricing img 2

Tvorba web stránok wordpress

Spokojn├ş klienti