Webov├ę str├ínky na mieru

Tvorba web stránok Poprad

Pre tvorbu web str├ínok vyu┼ż├şvam nov├ę funkcie, technol├│gie a grafick├ę prvky. V─Ćaka tomu viem vytvori┼ą modern├║ a responz├şvnu webov├║ str├ínku ktor├í bude sp─║┼ła┼ą vetky va┼íe potreby.

─îo viem pon├║knu┼ą?

Moje Slu┼żby

01

Tvorba web stránok Poprad

K mojej hlavnej ─Źinnosti patr├ş┬átvorba webov├Żch str├ínok, s ktor├Żmi m├ím nieko─żkoro─Źn├ę sk├║senosti. V─Ćaka tomu m├ím za sebou viacero ├║spe┼ín├Żch projektov, ktor├Żch popis n├íjdete v z├ílo┼żke┬áReferencie. V mojom portf├│liu n├íjdete r├┤zne blogy, firemn├ę webov├ę str├ínky, prezenta─Źn├ę str├ínky┬áa tie┼ż str├ínky, na ktor├Żch m├┤┼żete prezentova┼ą svoje portf├│lio v├Żrobkov, umeleckej ─Źi inej tvorivej ─Źinnosti.

web stránky na mieru
tvorba eshopu

02

Tvorba E-shopov na mieru

Ve─żkou v├Żhodou┬áeshopu┬áje to, ┼że pokryje ove─ża ┼íir┼íie publikum ako kamenn├Ż obchod, v─Ćaka ─Źomu m├┤┼żete zv├Ż┼íi┼ą predaje va┼íich produktov nieko─żkon├ísobne. Nech u┼ż ste sa rozhodli necha┼ą si vytvori┼ą┬áeshop┬áako doplnok kamennej predajne, chcete vyu┼żi┼ą ve─żk├Ż potenci├íl v├í┼ího n├ípadu alebo len chcete svoj elektronick├Ż obchod modernizova┼ą, ste na spr├ívnej adrese. Je u┼ż len na v├ís ─Źi chcete pred├íva┼ą nieko─żko ru─Źne vyroben├Żch v├Żrobkov, alebo tis├şce produktov mesa─Źne.

03

Tvorba Grafiky

Grafick├ę slu┼żby v podobe vytvorenia loga, firemnej identity, ─Źi grafick├ęho n├ívrhu webovej str├ínky. Ka┼żd├Ż vytvoren├Ż n├ívrh bude prisp├┤soben├Ż va┼íim potreb├ím, po┼żiadavk├ím a firemnej kult├║re.

tvorba grafiky
seo optimalizácia web stránky

04

Digitálny marketing

┼Żiadny┬áeshop┬á─Źi┬áwebov├í str├ínka┬ása bez optimaliz├ície a propag├ície nezaob├şde. Pre tento typ podnikania sa najlep┼íie hod├ş┬ádigit├ílny marketing, pomocou ktor├ęho dok├í┼żete zacieli┼ą na t├Żch spr├ívnych ─żud├ş, ktor├ş maj├║ ve─żk├Ż potenci├íl sta┼ą sa platiacimi z├íkazn├şkmi. T├íto oblas┼ą zah┼Ľ┼ła viacero kan├ílov.

Tvorba web stránok Poprad

V├Żhody na┼íej spolupr├íce

Pomer cena/v├Żkon

V─Ćaka nadobudnut├Żm sk├║senostiam V├ím viem zaru─Źi┼ą profesion├ílnu str├ínku za tak povediac ─żudov├ę peniaze.

Wordpress

WordPress predstavuje najroz┼í├şrenej┼í├ş a z├írove┼ł najjednoduch┼íie spravovate─żn├Ż redak─Źn├Ż syst├ęm na svete.

SEO optimalizácia

Pri tvorbe webovej str├ínky v┼żdy mysl├şm aj na SEO, teda optimaliz├íciu pre vyh─żad├íva─Źe.

Najnovšie trendy v UX/UI

Pri tvorbe webov├Żch str├ínok pou┼ż├şvam modern├Ż a nad─Źasov├Ż dizajn, ktor├Ż z├írove┼ł sp─║┼ła v┼íetky krit├ęri├í z h─żadiska u┼ż├şvate─żsk├Żch sk├║senost├ş.

035 - Creative ThinkingCreated with Sketch.

Vlastn├Ż dizajn

Po─Źet ├║prav po─Źas realiz├ície webovej str├ínky nie je obmedzen├Ż a preto vyhoviem ka┼żdej ┼żiadosti o ├║pravu (v r├ímci dohodnut├ęho projektu) bez zmeny ceny.

┼Żiadne skyt├ę poplatky

Po─Źas realiz├ície webovej str├ínky sa nemus├şte b├í┼ą ┼że by ste zaplatili viac ako sme sa dopredu dohodli.

Tvorba web stránok Poprad

Webov├ę str├ínky na ktor├Żch som pracoval

Tvorba web stránok Poprad

─Źast├ę ot├ízky

Cena webovej str├ínky z├ívis├ş od rozsahu a prevedenia. Z├íkladn├Ż mini web za─Ź├şna od 200ÔéČ. Potom ide cena vy┼í┼íie v z├ívislosti od unik├ítnych po┼żiadaviek klienta. Samozrejme si rozpo─Źet dohodneme vopred na z├íklade va┼íich po┼żiadaviek na funk─Źnos┼ą webu a grafick├ę spracovanie. Detaily cien si m├┤┼żete pozrie┼ą na podstr├ínkach: tvorba web str├ínok, tvorba eshopu

Tvorba webovej str├ínky z├íle┼ż├ş od ve─żkosti projetu. Tie najjednoduch┼íie projekty sa pohybuj├║ v ─Źasovom horizonte 7 dn├ş. V├Ą─Ź┼íie projekty ako eshop sa v├Ą─Ź┼íinou daj├║ stihn├║┼ą do 30 dn├ş.

Po dohodnut├ş cel├ęho projektu a n├íslednom nacenen├ş sa zaplat├ş z├íloha. Po dokon─Źen├ş projektu a n├íslednom preveden├ş web str├ínky do prev├ídzky sa dopl├íca zvy┼íok sumy.

Samozrejme je to mo┼żn├ę. na webov├ę str├ínky V├ím bude mo┼żn├ę nahliadnu┼ą u┼ż od prv├ęho momentu za─Źatia projektu.

├üno. In├ę webov├ę str├ínky┬á ani nerob├şm. Webov├ę technol├│gie sa vyv├şjaj├║ ve─żmi r├Żchlym tempom. St├íle viac ─żud├ş si zobrazuje webov├ę str├ínky na mobiloch, tabletoch, inteligentn├Żch hodink├ích a podobne. Preto rob├şm ka┼żd├Ż web tak, aby spr├ívne fungoval na ka┼żdom zariaden├ş.

┼átatistiky n├ív┼ítevnosti s├║ ve─żmi d├┤le┼żit├ę a pom├íhaj├║ pos├║va┼ą web ─Ćalej rozv├şja┼ą. Na webov├║ str├ínku nasad├şm webov├Ż n├ístroj Google Analytics, ktor├Ż umo┼ż┼łuje zbiera┼ą a sledova┼ą d├íta o n├ív┼ítev├ích a n├ív┼ítevn├şkoch va┼íj str├ínky.

├üno. SEO optimaliz├ícia zah┼Ľ┼ła kvalitn├Ż k├│d, optimalizovan├║ ┼ítrukt├║ru obsahu, r├Żchlos┼ą na─Ź├ştavania, responz├şvny web, k─ż├║─Źov├ę slov├í a popisy str├ínok. Jednoducho ako to vyh─żad├íva─Źe maj├║ radi.

EŠte nemáte cenovú ponuku?

Cenov├║ ponuku na webov├║ str├ínku ─Źi na E-shop V├ím vytvor├şm na mieru presne pod─ża va┼íich po┼żiadaviek, a to nez├ív├Ązne.

ALEBO