Webové stránky na mieru

Tvorba web stránok Ružinov

Pre tvorbu web stránok využívam nové funkcie, technológie a grafické prvky. Vďaka tomu viem vytvoriť modernú a responzívnu webovú stránku ktorá bude spĺňať vetky vaše potreby.

Čo viem ponúknuť?

Moje Služby

01

Tvorba web stránok Ružinov

K mojej hlavnej činnosti patrí tvorba webových stránok, s ktorými mám niekoľkoročné skúsenosti. Vďaka tomu mám za sebou viacero úspešných projektov, ktorých popis nájdete v záložke Referencie. V mojom portfóliu nájdete rôzne blogy, firemné webové stránky, prezentačné stránky a tiež stránky, na ktorých môžete prezentovať svoje portfólio výrobkov, umeleckej či inej tvorivej činnosti.

02

Tvorba E-shopov na mieru

Veľkou výhodou eshopu je to, že pokryje oveľa širšie publikum ako kamenný obchod, vďaka čomu môžete zvýšiť predaje vašich produktov niekoľkonásobne. Nech už ste sa rozhodli nechať si vytvoriť eshop ako doplnok kamennej predajne, chcete využiť veľký potenciál vášho nápadu alebo len chcete svoj elektronický obchod modernizovať, ste na správnej adrese. Je už len na vás či chcete predávať niekoľko ručne vyrobených výrobkov, alebo tisíce produktov mesačne.

03

Tvorba Grafiky

Grafické služby v podobe vytvorenia loga, firemnej identity, či grafického návrhu webovej stránky. Každý vytvorený návrh bude prispôsobený vašim potrebám, požiadavkám a firemnej kultúre.

04

Digitálny marketing

Žiadny eshop či webová stránka sa bez optimalizácie a propagácie nezaobíde. Pre tento typ podnikania sa najlepšie hodí digitálny marketing, pomocou ktorého dokážete zacieliť na tých správnych ľudí, ktorí majú veľký potenciál stať sa platiacimi zákazníkmi. Táto oblasť zahŕňa viacero kanálov.

Tvorba web stránok Ružinov

Výhody našej spolupráce

Pomer cena/výkon

Vďaka nadobudnutým skúsenostiam Vám viem zaručiť profesionálnu stránku za tak povediac ľudové peniaze.

Wordpress

WordPress predstavuje najrozšírenejší a zároveň najjednoduchšie spravovateľný redakčný systém na svete.

SEO optimalizácia

Pri tvorbe webovej stránky vždy myslím aj na SEO, teda optimalizáciu pre vyhľadávače.

Najnovšie trendy v UX/UI

Pri tvorbe webových stránok používam moderný a nadčasový dizajn, ktorý zároveň spĺňa všetky kritériá z hľadiska užívateľských skúseností.

Vlastný dizajn

Počet úprav počas realizácie webovej stránky nie je obmedzený a preto vyhoviem každej žiadosti o úpravu (v rámci dohodnutého projektu) bez zmeny ceny.

Žiadne skyté poplatky

Počas realizácie webovej stránky sa nemusíte báť že by ste zaplatili viac ako sme sa dopredu dohodli.

Tvorba web stránok Ružinov

Webové stránky na ktorých som pracoval

Na základe 7 recenzií.
Jakub Adamov
Jakub Adamov
2022-03-04
S vytvorenou stránkou som maximálne spokojný. Super komunikácia , pán odpovedá rýchlo. Zvolený web dizajn pre môj web sa mi veľmi páči. Taktiež aj SEO optimalizácia na jednotku. Web ide naozaj rýchlo. Môžem len odporučiť
Slavo Kapusta
Slavo Kapusta
2021-11-10
Super praca, dobra komunikacia a ochota. Velmi spokojni 🙂
Bc. Radka Gavrilovová
Bc. Radka Gavrilovová
2021-11-07
Tímea Polláková
Tímea Polláková
2021-11-07
Sabina Stepanayová
Sabina Stepanayová
2021-11-07
Tvorba web stránky je na vysokokvalitnej úrovni, vynikajúca komunikácia a profesionalita, následná SEO optimalizácia nám veľmi pomohla s návštevnosťou web stránky.
Lucia Janzeticova
Lucia Janzeticova
2021-11-06
Vyborna spolupraca, vsetko rychlo kvalitne s nápadmi a návrhmi. Odporucam a využijem aj do buducna
Elena Kamenska
Elena Kamenska
2021-05-17

Tvorba web stránok Ružinov

časté otázky

Cena webovej stránky závisí od rozsahu a prevedenia. Základný mini web začína od 200€. Potom ide cena vyššie v závislosti od unikátnych požiadaviek klienta. Samozrejme si rozpočet dohodneme vopred na základe vašich požiadaviek na funkčnosť webu a grafické spracovanie. Detaily cien si môžete pozrieť na podstránkach: tvorba web stránok, tvorba eshopu

Tvorba webovej stránky záleží od veľkosti projetu. Tie najjednoduchšie projekty sa pohybujú v časovom horizonte 7 dní. Väčšie projekty ako eshop sa väčšinou dajú stihnúť do 30 dní.

Po dohodnutí celého projektu a následnom nacenení sa zaplatí záloha. Po dokončení projektu a následnom prevedení web stránky do prevádzky sa dopláca zvyšok sumy.

Samozrejme je to možné. na webové stránky Vám bude možné nahliadnuť už od prvého momentu začatia projektu.

Áno. Iné webové stránky  ani nerobím. Webové technológie sa vyvíjajú veľmi rýchlym tempom. Stále viac ľudí si zobrazuje webové stránky na mobiloch, tabletoch, inteligentných hodinkách a podobne. Preto robím každý web tak, aby správne fungoval na každom zariadení.

Štatistiky návštevnosti sú veľmi dôležité a pomáhajú posúvať web ďalej rozvíjať. Na webovú stránku nasadím webový nástroj Google Analytics, ktorý umožňuje zbierať a sledovať dáta o návštevách a návštevníkoch vašj stránky.

Áno. SEO optimalizácia zahŕňa kvalitný kód, optimalizovanú štruktúru obsahu, rýchlosť načítavania, responzívny web, kľúčové slová a popisy stránok. Jednoducho ako to vyhľadávače majú radi.

Máte záujem o moje služby?

Neváhajte a napíšte​

Cenovú ponuku na webovú stránku či na E-shop Vám vytvorím na mieru presne podľa vašich požiadaviek, a to nezáväzne.

Máte záujem o bezplatnú konzultáciu?

Neváhajte a napíšte​