Webov├ę str├ínky na mieru

Tvorba Eshopu

Pre tvorbu E-shopu vyu┼ż├şvam nov├ę funkcie, technol├│gie a grafick├ę prvky. V─Ćaka tomu viem vytvori┼ą modern├║ a responz├şvnu webov├║ str├ínku ktor├í bude sp─║┼ła┼ą vetky va┼íe potreby.

Pre─Źo ma┼ą eshop?

Ve─żkou v├Żhodou eshopu je to, ┼że pokryje ove─ża ┼íir┼íie publikum ako kamenn├Ż obchod, v─Ćaka ─Źomu m├┤┼żete zv├Ż┼íi┼ą predaje va┼íich produktov nieko─żkon├ísobne. Nech u┼ż ste sa rozhodli necha┼ą si vytvori┼ą eshop ako doplnok kamennej predajne, chcete vyu┼żi┼ą ve─żk├Ż potenci├íl v├í┼ího n├ípadu alebo len chcete svoj elektronick├Ż obchod modernizova┼ą, ste na spr├ívnej adrese. Je u┼ż len na v├ís ─Źi chcete pred├íva┼ą nieko─żko ru─Źne vyroben├Żch v├Żrobkov, alebo tis├şce produktov mesa─Źne.

Na akej platforme m├┤┼że by┼ą V├í┼í eshop?

Pri svojej pr├íci vyu┼ż├şvam platformu WordPress s pluginom pre eshopy Woocommerce, s ktorou m├ím dlhoro─Źn├ę sk├║senosti pri tvorbe eshopov. WordPress v─Ćaka r├┤znym modulom a pluginom pon├║ka ┼íirok├ę mo┼żnosti individualiz├ície, ─Ź├şm pre v├ís vytvor├şm jedine─Źn├Ż eshop, ktor├Żm sa rozhodne odl├ş┼íite od svojej konkurencie. Ve─żmi d├┤le┼żit├í je tie┼ż responzivita eshopu, ktor├í sa hod├ş najm├Ą pri mobiln├Żch zariadeniach s men┼í├şmi displejmi. To je u m┼ła samozrejmos┼ą.

Bez SEO optimalizácie ani na krok

Pre eshop je rovnako d├┤le┼żit├ę, aby ho potenci├ílni z├íkazn├şci na┼íli. Na to sl├║┼żi optimaliz├ícia k─ż├║─Źov├Żch slov a ─Ćal┼í├şch parametrov, zn├íma aj pod skratkou SEO. Cel├Ż eshop a jeho produkty v├ím, samozrejme, optimalizujem tak, aby ich objavilo ─Źo najviac ─żud├ş. V pr├şpade, ┼że by ste mali z├íujem, tie┼ż sa venujem digit├ílnemu marketingu, v─Ćaka ktor├ęmu v├ím viem poskytn├║ aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti propag├ície.

F├ęrov├ę jednanie

Na prv├Ż poh─żad by sa mohlo zda┼ą, ┼że eshop je len pre spolo─Źnosti s ve─żk├Żm rozpo─Źtom. To dnes u┼ż nie je pravda, kvalitn├Ż eshop v├ím dok├í┼żem vytvori┼ą u┼ż od 500ÔéČ. Samozrejme, kone─Źn├í cena bude z├ívisie┼ą od va┼íich o─Źak├ívan├ş, ─Źo v┼íetko by mal eshop dok├íza┼ą. Spolo─Źne n├íjdeme najvhodnej┼íie rie┼íenie priamo pre v├ís, na z├íklade ktor├ęho spracujem cenov├║ kalkul├íciu s kone─Źnou cenou. Po─Źas cel├ęho procesu tvorby eshopu m├íte navy┼íe pr├şstup k v├Żvojovej verzii, aby ste videli v akej f├íze sa tvorba nach├ídza a mohli by sme doladi┼ą v┼íetky detaily.

Postup pri tvoren├ş Eshopu

Zauj├şma v├ís, ako prebieha┬átvorba E-SHOPU? Pre─Ź├ştajte si postup krok za krokom a vy┼żiadajte si bezplatn├║ cenov├║ ponuku.

01

Kontaktovanie

Po vyplnen├ş kontaktn├ęho formul├íra sa spolo─Źne pozrieme na Va┼íu po┼żiadavku┬á a dohodneme sa na ┼ípecifik├ích projektu a na cene. Na┼ía spolupr├íca sa ofici├ílne za─Ź├şna!

02

Tvorba Eshopu

Po─Źas celej tvorby E-shopu budete ma┼ą k str├ínke pr├şstup a budete m├┤c┼ą jej dizajn ─Źi funk─Źnos┼ą kedyko─żvek pripomienkova┼ą.

03

Odovzdanie  Eshopu

Pri finaliz├íci├ş sa pozrieme spolo─Źne na fin├ílnu podobu str├ínky, presuniem web z testovacej dom├ęny na Va┼íu live dom├ęnu. E-shop sa t├Żmto krokom st├íva funk─Źn├Ż!

MINI ESHOP

WordPress stránka +Woocommerce
499 od
 • Grafick├Ż n├ívrh
 • Do 5 produktov
 • Responz├şvny dizajn
 • Administr├ícia
 • On Page SEO
 • Webhosting na rok zdarma

SEO ESHOP

WordPress stránka +Woocommerce +SEO
999 od
 • Grafick├Ż n├ívrh
 • Do 50 produktov
 • Responz├şvny dizajn
 • Administr├ícia
 • On Page SEO
 • Webhosting na rok zdarma
Populárne

MEGA ESHOP

Ve─żk├í WordPress str├ínka +Woocommerce +SEO
1549 od
 • Grafick├Ż n├ívrh
 • Do Ôł× produktov
 • Responz├şvny dizajn
 • Administr├ícia
 • On Page SEO
 • Webhosting na rok zdarma

V├Żhody na┼íej spolupr├íce pri tvorbe Eshopu

Pomer cena/v├Żkon

V─Ćaka nadobudnut├Żm sk├║senostiam V├ím viem zaru─Źi┼ą profesion├ílnu str├ínku za tak povediac ─żudov├ę peniaze.

Wordpress

WordPress predstavuje najroz┼í├şrenej┼í├ş a z├írove┼ł najjednoduch┼íie spravovate─żn├Ż redak─Źn├Ż syst├ęm na svete.

SEO optimalizácia

Pri tvorbe webovej str├ínky v┼żdy mysl├şm aj na SEO, teda optimaliz├íciu pre vyh─żad├íva─Źe.

Najnovšie trendy v UX/UI

Pri tvorbe webov├Żch str├ínok pou┼ż├şvam modern├Ż a nad─Źasov├Ż dizajn, ktor├Ż z├írove┼ł sp─║┼ła v┼íetky krit├ęri├í z h─żadiska u┼ż├şvate─żsk├Żch sk├║senost├ş.

035 - Creative ThinkingCreated with Sketch.

Vlastn├Ż dizajn

Po─Źet ├║prav po─Źas realiz├ície webovej str├ínky nie je obmedzen├Ż a preto vyhoviem ka┼żdej ┼żiadosti o ├║pravu (v r├ímci dohodnut├ęho projektu) bez zmeny ceny.

┼Żiadne skyt├ę poplatky

Po─Źas realiz├ície webovej str├ínky sa nemus├şte b├í┼ą ┼że by ste zaplatili viac ako sme sa dopredu dohodli.

EŠte nemáte cenovú ponuku?

Cenov├║ ponuku na webov├║ str├ínku ─Źi na E-shop V├ím vytvor├şm na mieru presne pod─ża va┼íich po┼żiadaviek, a to nez├ív├Ązne.

ALEBO