Webové stránky na mieru

5 dôvodov prečo je wordpress to pravé pre Vašu firemnú stránku

Určite to poznáte. Založíte si firmu, začnete podnikať ale niečo Vám chýba. Uvedomíte si že Vám chýba niečo ,čím by ste svoju firmu radi prezentovali. Najlepším nástrojom pre prezentáciu Vašej firmy je okrem sociálnych sietí, hlavne webová stránka. 

V dnešnej dobe je neoddeliteľnou súčasťou podnikania a prezentovania Vašej firmy. Ak si začnete čítať o tvorbe webovej stránky pre Vašu firmu tak sa čím viac stretnete s pojmom wordpress. WordPress je najrozšírenejšia platforma pre tvorbu webových stránok. Možno sa pýtate aké konkrétne výhody ponúka wordpress oproti tradičnej tvorbe webových stránok. Toto je 5 dôvodov prečo je wordpress to pravé pre Vašu firemnú stránku:

1. Správa systému

Pre firmu ,ktorá požaduje od webového developera tradičnú webovú stránku je jednou z najdôležitejších vecí hlavne rýchlosť akou sa vie webová stránka dokončiť a dostať ju do ostrej prevádzky. Presne toto wordpress ponúka. WordPress inštalácia, spravovanie a aktualizácia potrebných pluginov je oveľa jednoduchšia a teda rýchlejšia ako pri klasickej tvorbe web stránky.

2. Popularita

Vďaka jednoduchosti celého systému sa wordpress stáva čím ďalej tým viac populárnejší. Veľkou pomocou sú hlavne pluginy tzv. „moduly“ ,ktoré vedia Vášu stránku zmeniť na nepoznanie alebo vytvoriť novú funkciu Vašej stránky. Veľká väčšina týchto modulov je zadarmo. V tento moment je 35% všetkých webových stránok poháňaných cez wordpress. 

3. Optimalizované pre SEO vyhľadávače

Hlavnou výsadou prečo je WordPress tak poplárny je aj fakt že je veľmi dobre optimalizovaný pre vyhľadávače, čiže SEO. Znamená to že Vaša stránka má veľkú šancu sa umiestniť na predných priečkach vyhľadávačov ako sú napríklad google. Ak by ste chceli Vašu wordpress stránku dostať na predné priečky, tak nie je nič jedoduchšie ako napísať žiadosť o cenovú ponuku a spolu sa na Vašu stránku pozrieme bližšie.

4. Responzivita

Mobil má dnes vo vačku takmer každý. Preto sa aj webové stránky museli na túto dobu prispôsobiť a začať byť responzívne. Či dnes už sledujete webové stránky na mobile, tablete či počítači tak Vaša stránka musí vyzerať vždy dobre. Vďaka wordpresu s responzivitou nebudete mať nikdy problém. 

5. Všestranné využitie

Vo wordprese je dnes možné vytvoriť takmer čokoľvek. Od prezentačnej firemnej stránky, ktorá má napríklad „iba“ jednoduchý formulár, cez jednoduchý Eshop s pár produktami ,až po obrovský komplexný Eshop so stovkami produktov.

Obsah článku

Máte záujem o bezplatnú konzultáciu?

Neváhajte a napíšte​