Webové stránky na mieru

Digitálny marketing

Máte webovú stránku na ktorú Vám nikto nechodí? V tom prípade potrebujete digitálnu reklamu.  

Marketingové služby

SEO pre Vašu Webovú stránku

Máte webovú stránku ale nikto na neho nechodí? Pomocou SEO optimalizácie pre Google vyhladávač Vám pomôžem aby Vás ľudia nášli a strávili na Vašich stránkach viac času.

Založenie a optimalizácia GMB účtu

Dnes už neodtelitelnou súčasťou každej firmy je Google my Business. Vďaka GMB Vás ľudia nájdu či už na mapách alebo vo vyhľadávaní.

Propagácia na sociálnych sieťach

Propagácia na Facebooku, Googli či na Vašej webovej stránke. Využiť platenú reklamu vie každý ale správne ju nacieliť na Vašu klientelu chce odborníka.

Google reklama

Vďaka reklame na Google sa začnete zobrazovať na popredných miestach vo vyhľadávači Google. Reklama zvýši návštevnosť vášej webovej stránky či eshopu a prinesie potenciálnych zákazníkov.

Aká je hlavná náplň mojej práce?

Žiadny eshop či webová stránka sa bez optimalizácie a propagácie nezaobíde. Pre tento typ podnikania sa najlepšie hodí digitálny marketing, pomocou ktorého dokážete zacieliť na tých správnych ľudí, ktorí majú veľký potenciál stať sa platiacimi zákazníkmi. Táto oblasť zahŕňa viacero kanálov.

Čo je SEO optimalizácia

Jedným z najdôležitejších krokov je tzv. SEO optimalizácia, keď dochádza k cieleniu na určité kľúčové slová, ktoré ľudia na internete hľadajú. Veľkou výhodou SEO optimalizácie je, že za zobrazenie výsledku vo vyhľadávači (napr. Google) neplatíte. Za menšiu nevýhodu možno považovať časovú náročnosť, čo však z dlhodobého hľadiska prináša množstvo benefitov.

Ako funguje Google reklama?

Ďalším spôsobom propagácie sú Google reklamy, ktoré poznáme aj pod pojmom PPC reklamy. Za zobrazenie takejto reklamy rovnako neplatíte nič. Platíte až vo chvíli, keď na ňu človek klikne a dostane sa tak na váš web. Výhodou tohto spôsobu je pomerne rýchla propagácia (zobrazenie už v priebehu niekoľkých hodín po spustení reklamy). Tento spôsob odporúčam kombinovať so SEO optimalizáciou.

Google my Business je už nutnosť

Dnes už úplne tradičným spôsobom je propagácia vášho podnikania pomocou služby Google My Bussines. Vďaka tejto službe sa vaše podnikanie zobrazí na mape, v klasickom fulltextovom vyhľadávaní sa zase zákazníci dozvedia informácie ako je vaša adresa, telefónne číslo, otváracia doba či vám priamo napíšu správu. Táto služba je v súčasnosti bezplatná a je len potrebné udržiavať aktuálne informácie.

Férové jednanie

Na sociálnych sieťach je dnes už takmer každý a z tohto dôvodu nie je vhodné zanedbávať ani tieto kanály. Zohrávajú čoraz väčší význam pri získavaní informácií či rozhodovaní o nákupoch. Bola by škoda sa im nevenovať, čo myslíte?

Hovoríte si, že toto všetko nikdy časovo nemôžete zvládnuť? Keďže sa tejto oblasti venujem už dlho, neváhajte ma kontaktovať s vašimi požiadavkami, na základe ktorých vám pripravím férovú cenovú ponuku propagácie vášho podnikania.

EŠte nemáte cenovú ponuku?

Cenovú ponuku na webovú stránku či na E-shop Vám vytvorím na mieru presne podľa vašich požiadaviek, a to nezáväzne.

ALEBO